QR Kod İle Wonodds’a Para Yatır Bonusu Al

41


J.D. Global Marketing şirketine bağlı olan Wonodds incelemesi ile devam edelim. Platformun uzun yıllardır varlığını kesintisiz hizmet ilkesiyle devam ettirdiğini görüyoruz.

Curacao lisansına sahip olan firmanın kalite standartlarının bu denli yüksek olması şaşırtıcı değil. Keza Türkiye bahis pazarını çok iyi tanıyan bir platformdur.

Son olarak yapılan güncellemeyle beraber Wonodds‘a QR kod ile para yatırılabiliyor. Aynı zamanda kalite anlayışını daha da ön plana çıkartan bir sistemin mevcut olduğunu söylemeliyiz. Wonodds QR Kod para yatırma bonusu sayesinde her yatırımınızda kâr marjınızı arttırabilirsiniz.

QR Kod Nedir?

Quick Response olarak bilinen ve QR kod olarak kısaltılan tanımın Türkçeye Karekod olarak dahil edebiliriz. Sistem bir işlemi veya bir iletişimi sağlamak için kullanılmaktadır.

Bazen bir galeriye ulaşmak için kullanılabileceği gibi banka işlemlerinde de önemli bir yapıya sahip olduğunu söylemeliyiz. Eğer QR kod ile para yatırma veya transfer işlemlerini yapacaksanız cep telefonu kullanmak zorundasınız.

QR Kod Nasıl Kullanılır?

QR Kod kullanımı için ilk önceliğiniz yapacağınız işlemin onay kısmında cep telefonunuzun kamerasını kullanmak olacak.

Örneğin Wonodds’a QR kod ile para yatırmak istiyorsanız para transferi için ilgili bilgileri temin ettikten sonra işleme başlıyorsunuz. Destek sistemi tarafından tarafınıza gönderilen QR kodu transferin tamamlanabilmesi için sizin cep telefonunuz tarafından okutulmalıdır.

Siz gönderilen QR kodunu okuttuğunuzda yetkililer transfer edilen tutarı alırlar ve bakiyenizi güncellerler. Böylece yalnızca bir kod resmini taratarak işleminizi tamamlamış olursunuz.

Wonodds QR Kod Para Yatırma Bonusu

Wonodds QR kod para yatırma bonusu ise bu işlemden ekstra bir kazanım sağlamanıza olanak veriyor. Bildiğiniz gibi QR ile para yatırırken en az 20 TL üzeri depozit yapmak gerekiyor. Fakat bonustan faydalanmak isteyenler için bu alt limit 100 TL.

Yapacağınız yatırım 100 TL ile 499 TL arası olduğunda %10 oranında depozit bonusu alırsınız. Eğer 500 TL ile 4.000 TL arası yatırım yaparsanız %15 oranında bonus kazanma şansınız olacak. Her kullanıcının yapacağı QR yatırımlarıyla her gün 300 TL’ye kadar bonus kazanma hakkı vardır. Yatırımınız ne kadar olursa olsun bonus kazancınız 300 TL’yi geçemez.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here