Bets10’a Haziran Ayında Üye Ol 900 TL Bonusu Al

52


 

Bets10 Hesabı Aç

 
Yalnızca Haziran ayını kapsayarak yeni üye olan müşterilerine sunduğu fırsatları duyuran Bets10 yine kalitesini konuşturuyor.

Haziran ayı içerisinde 900 TL promosyona hak kazanacağınız algısı oluşsa da platform bunu geniş zamana yayarak düzenli olarak kazanmanıza olanak tanıyor. Bets10 hoş geldin bonusu Haziran ayı kapsamında üye olacak yeni hesaplar için düzenlenmiş.

Yani eski üyeliklerle bu promosyondan yararlanmak mümkün değil. 1 Haziran itibariyle açılan ve 30 Haziran 2017’ye kadar süren zaman diliminde oluşturulan hesaplar fırsattan yararlanabilir. Toplamda 300 + 300 + 300 TL olmak üzere üç ayrı zamanda aldığınız tutarlar ise Bets10 900 TL bonusundan faydalanmanızı sağlayacaktır.
 

 
Bets10 900 TL Hoş Geldin Bonusu Fırsatı Haziran Ayında Aktif

Bets10 Haziran ayında 900 TL bonus dağıttığını ve bunun üç kademeli olarak sunulacağını duyurmuştu. Yapmanız gereken şey Bets10 üye ol seçeneğini 1 Haziran ve 30 Haziran tarihleri arasında ilk depozitinizi yapmaktır.

Böylelikle yapacağınız yatırım için 300 TL bonusunuz hesabınıza yansır. Bir sonraki adımda ise 1 Temmuz 2017 itibariyle yapacağınız ikinci yatırım ve sonrasında yapacağınız üçüncü yatırımla 300 + 300 TL bonus kazanırsınız.

Toplamda kazanacağınız bonus tamamıyla sırasıyla gitmektedir. Eğer üyeliğinizi açıp Haziran ayı içerisinde depozit yapmazsanız bu kampanyanın diğer adımlarından yararlanamazsınız.
 

 

Bets10 900 TL Yeni Üyelik Bonusu Kural ve Şartları

Bets10 tarafından düzenlenmiş bu kampanya yalnızca 1 Haziran – 30 Haziran arasında açılan yeni üyelikler içindir.
• Toplamda 900 TL olan promosyon üç ayrı yatırımınıza 300 + 300 + 300 TL olarak sunulur.
• Kampanyadan yararlanmak için ilk yatırımı Haziran ayı içerisinde yapıp bonusu almanız gerekir.
• Aksi halde bonusun ikinci ve üçüncü adımına ulaşmanız mümkün olmaz.
• Tüm bonus tutarının çevrim şartları için gereken süre 30 gündür. Bu süre zarfında çevrimi tamamlanmamış promosyonlar elde edilen kazançlar dahil olmak üzere hesaptan kaldırılır.
• Klasik Bets10 yeni üyelik bonusunu üçe katlayan bu promosyon Betsson şirketler grubu tarafından Türkiye’de yaşayan müşteriler için özel olarak düzenlenmiştir.
• Tüm kural ve şartlar genel bonus kuralları dahilinde geçerlidir. Bets10 müşterilerin kuralları kabul ettiğini baz alır.
 

Bets10 Hesabı Aç

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here